AYSPAK, Ürüne Değer Katan Son Dokunuş

Her projeyle eşsiz olarak yüzleşiyoruz

Paketleme Danışmanlığı

30 yıllık tecrübe

Anahtar Teslim

Hızlı ve güvenilir hizmet

Referans Çözümler

Yenilikçi düşünceler

PAKETLEME DANIŞMANLIĞI

AYSPAK, proje ekibi, kutulama ve kolileme tekniklerine ilişkin büyük birikimiyle, çözüm projesi üretttiği firmalara, ürünlerine ilişkin en uygun kutulama ve kolileme tekniklerini, en hızlı, en kazançlı formlarda olacak şekilde, danışmanlık himzeti vermektedir.

ANAHTAR TESLİM

AYSPAK, üretim süreçlerinizi analiz edip, interaktif yaklaşımla projelendirerek, gerçekleştirmektedir.
Böylece, çözüm ortağı olduğumuz dostlarımızın projelerini tamamen bitirmeyi ve teslim etmeyi hedeflemektedir.

REFERANS ÇÖZÜMLER

AYSPAK, proje çözümü ürettiği süreçleri, sektörel bazda ihtiyaç duyulan diğer benzer alanlara uygulamak üzere, gerçekleşmiş örnek projeleri, referans ölçüsünde, değerli sektör paylaşanlarına sunar.

TEKNOLOJİK ÜRÜNÜMÜZ

Gelecek geçirmez yüksek teknoloji

Yıllarca süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda, bu yeni makine konsepti, Ayspak'ın ikincil paketleme makineleri ve robotlar için Yakın Tasarımı vurgulamaktadır. Ayspak, 10 yılı aşkın bir süredir TPM uyumlu makineler tasarlamaktadır. Bu yeni Atılım Üretimi, Grup 6 Sigma felsefesine yaklaştığı zaman ileri bir adımdır.

İNCELE
×

Proje Yönetimi

“Zamanında” ve “Bütçe İçinde”: bunlar, Ayspak tarafından deneyimli proje yöneticileri tarafından yürütülen her projenin gereklilikleridir.

> Devamı

Satış Sonrası Destek

Memnuniyetiniz bizim "inancımız": bu nedenle tüm makine ömrü boyunca sizi takip edecek tüm kaynaklara sahibiz.

> Devamı

Sertifikalar

Yalnızca ekipman açısından değil, aynı zamanda hizmetleri ilgilendiren hususlar için de yüksek kalite standartları sağlamak için iyi bir organizasyon şarttır.

> Devamı

Güncel Olaylar

Ayspak, paketleme sektöründe ürettiği teknoloji ile endüstri 4.0 normlarını ulaşmış, çözüm için aranan bir dost kapısı olmuştur.